Sukcesy naszych uczniów
rok szkolny 2011/2012


  • VI Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Bóbr"

  • Laureaci: III miejsce: Dawid Łuczak kl. VIc
    Wyróżnienie: Piotr Miłkowski kl. Vb

  • Międzyszkolny Konkurs Informatyczno - Religijny "Ksiądz Piotr Skarga - jubileuszowe wezwanie do nawrócenia"

  • Laureaci: I miejsce: Mateusz Glowienka kl. Vb

  • Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej dla klas III

  • Laureaci: I miejsce: Michalina Nawrot, Natalia Piasecka kl. III c
    II miejsce: Maciej Podgórski, Jakub Hajdas kl. III a
    III miejsce: Patrycja Wojtiuk, Olga Zwolenik kl. III b

  • Ilustrujemy bajki - konkurs klas 0-II

  • Laureaci: Maja Nowicka Ib
    Zuzia Dąbrowska, Oliwia Droszcz klasa"0"
    Ewelina Miesiączek, Maciej Podgórski, Jakub Hajdas

  • Obrazek prawdę Ci powie - konkurs literacki kl. II i III

  • Laureaci: Julia Czok kl. IIa

  • "Jaka to bajka?"

  • Laureaci: Bancer Martyna, Ciurzyński Patryk, Stańczuk Wanessa, Zalech Patryk kl. "0"

  • "Mój ulubiony miś"

  • Laureaci: Bartosz Muca, Zuzia Dąbrowska, Bartosz Pałka kl. "0"


  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy i Umiejętności

  • Laureaci: Michalina Nawrot kl. III c
    II miejsce

  • Miniomnibus 2012

  • Laureaci: Michalina Nawrot kl. III c
    II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Copernikus 2012

  • Laureaci: Michalina Nawrot kl. III c
    I miejsce
    Michał Gołecki kl. IIIc
    III miejsce

  • Lampka Górnicza

  • Laureaci: Kacper Stępień kl. II a
    I miejsce
    Kacper Nawrot kl. Ib
    I miejsce

  • Znam swoje lektury

  • Laureaci: Aleksandra Gliuka, Natalia Zimoląg, Nikola Woźnica kl. III a
    I miejsce

  • Żyjmy zdrowo

  • Laureaci: Krystian Prządka, Oliwia Piernikarczyk, Maciej Kwiecień kl. I a
    I miejsce
    Dominika Łopatka, Julia Szymik, Nikola Krysińska kl.I b
    III miejsce

  • Olimpiada sportowa - letnia

  • Laureaci: kl. Ia, Iic, IIIa
    I miejsce
    kl. Ib, Ic, IIa, IIb, IIIb II miejsce
    kl. IIIc
    III miejsce

  • Konkurs plastyczny "Zakładka do książki"

  • Laureaci: Julia Czok, Zuzanna Tymon kl. II a
    wyróżnienie

  • Dobre maniery

  • Laureaci: Damian Adamek, Dawid Adamek kl. II a
    II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "A ja rosnę i rosnę"

  • Laureaci: Olga Zwolenik kl. III b
    wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs z Zakresu Ruchu Drogowego

  • Laureaci: Olivier Gęsiak kl. III c
    II miejsce

  • Miejskie Zielone Podchody

  • Laureaci: Olivier Gęsiak, Julia Lepiorz, Marcin Telicki kl. III c
    II miejsce

  • Kangur 2012

  • Laureaci: Michalina Nawrot kl. III c
    Michał Jańta kl. IV b
    Piotr Miłkowski kl. V b
    Dawid Łuczak kl. VI c
    wyróżnienia

  • Ogólnopolski Konkurs Stypendiada 2012

  • Laureaci: Marika Kapica, Aleksandra Kuźnik
    wyróżnienia

  • "Jestem uczniem - więc wiem"

  • Laureaci: Krystian Prządka, Maciej Kwiecień kl. Ia
    II miejsce

  • X Międzyszkolny Konkurs Humanistyczny "Z kulturą na Ty"

  • Laureaci: Kamila Nienałtowska, Szymon Woźny kl. IV c
    wyróżnienia

  • Przegląd Formacji Tanecznych

  • Laureaci: Zespół Sośniczanie w składzie: Michalina Nawrot, Natalia Piasecka, Natalia Kiełpińska, Angelika Furtek, Kamila Nienałtowska, Magdalena Klugius
    I miejsce

  • Festiwal Tańców Europy

  • Laureaci: Zespół Sośniczanie w składzie: Michalina Nawrot, Natalia Piasecka, Natalia Kiełpińska, Angelika Furtek, Kamila Nienałtowska, Magdalena Klugius
    wyróżnienie

  • Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej

  • Laureaci: Zespół Sośniczanie
    I miejsce

  • Międzyszkolny konkurs "Berać każdy może"

  • Laureaci: Zespół Sośniczanie
    wyróżnienie

  • Międzyszkolny Przegląd Polskiej Piosenki Ludowej

  • Laureaci: Zespół Sośniczanie
    I miejsce

  • Miejski Konkurs "Pisanka Wielkanocna"

  • Laureaci: Kamila Nienałtowska
    I miejsce
    Natalia Wyklińska
    II miejsce
    Kamila Kozłowska
    wyróżnienie

  • Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny

  • Laureaci: Paulina Wietrzycka
    VI miejsce
    Kamil Brzęk
    VII miejsce
    Rafał Ćwik
    X miejsce

  • "Samarytanka"

  • Laureaci: Alicja Kucharz, Wiktoria Krysińska, Urszula Dudek
    V miejsce

  • "Turyctyczne ABC"

  • Laureaci: Alicja Kucharz, Wiktoria Krysińska, Urszula Dudek
    V miejsce

  • "Kolarski tor sprawnościowy"

  • Laureaci: Martyna Hatey, Mateusz Szwaja, Julia Nikodem
    III miejsce

  • Rajd Szlakami Powstań Śląskich

  • Laureaci: drużynowo I miejsce
    konkursy indywidualne:
    konkurs rysunkowy: Klaudia Pstrągowska I miejsce, Urszula Dudek II miejsce, Natalia Skotnicka III miejsce
    konkurs historyczny: Kacper Rymar I miejsce, Julia Kubiczek II miejsce, Julia Rutkowska III miejsce
    konkurs sprawnościowy: Dominika Gregorczyk II miejsce, Martyna Hatey III miejsce

  • Konkurs sprawnościowy "Żółwia jazda"

  • Laureaci: Patryk Wilk
    II miejsce
    Dominika Gregorczyk
    III miejsce
    Kamil Goławski
    IV miejsce

  • Rajd rowerowy "Święto roweru"

  • Laureaci: konkurs sprawnościowy - rzut do celu: Patryk Wilk I miejsce
    konkurs sprawnościowy - rzut oponą: Patryk Wilk II miejsce
    konkurs sprawnościowy - rzut gumowcem: Patryk Wilk IV miejsce

  • Szkolny komputerowy konkurs graficzny "Internet łącznikiem między pokoleniowym"

  • Laureaci: I miejsce Dominika Kopeć kl. IVc
    II miejsce Paulina Wietrzycka kl. Vd
    III miejsce Kacper Pytlos kl. Va
    Wyróżnienie: Dominika Nabiałek kl. IVc, Klaudia Goleń kl. Vb

  • Ogólnopolski Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap rejonowy

  • Laureaci: Martyna Hatey, Oliwia Wawrzaszek, Urszula Dudek
    IV miejsce

  • Halowe Mistrzostwa Gliwic w Lekkoatletyce

  • Laureaci: Bartłomiej Kowal bieg 400 m. - I miejsce, skok wzwyż - II miejsce
    Patryk Baraniuk bieg 400 m. - II miejsce, bieg 25 m. - I miejsce
    Mateusz Lipiński bieg 25 m. - II miejsce
    Malwina Zasadziak bieg 25 m., skok wzwyż - II miejsce

  • Mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych dzieci

  • Laureaci: Bartłomiej Kowal
    VII miejsce

  • Między wojewódzkie Mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych dzieci

  • Laureaci: Bartłomiej Kowal
    I miejsce

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  • Laureaci: Bartłomiej Kowal, Dawid Łuczak, Mateusz Pazgan, Patryk Baraniuk sztafeta szwedzka - I miejsce powiat, rejonowe
    Malwina Zasadziak, Weronika Pakuła, Anna Fułek, Dominika Adamska sztafeta szwedzka - III miejsce powiat
    drużyna czwórbój lekkoatletyczny - I miejsce powiat, III miejsce rejon,
    Malwina Zasadziak skok dal - I miejsce
    Bartłomiej Kowal skok w dal - I miejsce, bieg 60 m. - II miejsce
    drużyna sztafeta szwedzka - IV miesjce

  • Mistrzostwa Śląska dzieci starszych w lekkiejatletyce

  • Laureaci: Bartłomiej Kowal bieg 300 m. - I miejsce,

  • Konkurs polonistyczny "Mój region - moja mała Ojczyzna"

  • Laureaci: Oliwia Kłoszewska kl. Vd
    II miejsce
    Julia Kubiczek kl. VIc
    III miejsce

  • Konkurs informatyczny

  • Laureaci: Aleksandra Kluzik
    wyróżnienie

  • Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • Laureaci: Michalina Nawrot, Małgorzata Maślanka, Paulina Grochocka, Natalia Piasecka, Natalia Kiełpińska
    II miejsce

  • XV wojewódzki konkurs "Znam twórczość Łukasza Dębskiego"

  • Laureaci: Olga Zwolenik, Kamil Skwara
    wyróżnienie

  • IV międzyszkolny konkurs plastyczny "Słońce, góry, las i morze"

  • Laureaci: Angelika Furtek
    II miejsce
    N. Krysińska
    III miejsce

  • Międzyszkolny konkurs plastycznym "Pluszowy miś"

  • Laureaci: Michał Jańta
    I miejsce
    Paulina Wietrzycka
    II miejsce
    Milena Piernikarczyk, Natalia Piłat
    wyróżnienie

  • II powiatowy konkurs recytatorski "Gloria in excelsis Deo"

  • Laureaci: Aleksandra Korzec
    wyróżnienie


  • Przegląd Inscenizacji Bożonarodzeniowych

  • Laureaci: wyróżnienie dla grupy za śpiew
    nagroda indywidualna dla Julii Kubiczek za grę aktorską

  • Konkurs plastyczny "Zwierzęta duże i małe"

  • Laureaci: M. Migdalski
    III miejsce

  • II miejsce na najaktywniejszą sekcję kolarską w Gliwicach


  • Halowe Mistrzostwa Gliwic w Lekkoatletyce

  • Laureaci: Karolina Jedziniak
    III miejsce w skoku wzwyż

    Paulina Wietrzycka
    II miejsce w biegu na 400 m

    Dawid Łuczak
    II miejsce w skoku wzwyż, II miejsce w biegu na 400 m

  • Zawody pływackie z okazji Dnia Niepodległości

  • Laureaci: Patryk Cierpiał
    II miejsce
    Michał Jańta
    III miejsce

  • Otwarte Mistrzostwa w Biegach Przełajowych

  • Laureaci: B. Kowal
    II miejsce
    Dawid Łuczak
    III miejsce

  • Halowe Mistrzostwah w LA Gliwic

  • Laureaci: I miejsce B. Kowal, II miejsce Dawid Łuczak, I miejsce Michalczyk, II miejsce Mateusz Lipiński, III miejsce Mateusz Szwaja, w biegach
    I miejsce Dawid Zasadziak w skoku wzwyż

powrót





[Rozmiar: 3402 bajtów]

[Rozmiar: 2330 bajtów]

[Rozmiar: 2640 bajtów]