Sukcesy naszych uczniów
rok szkolny 2010/2011


  • VI Międzyszkolny Konkurs Informatyczno - Regionalny "Gliwice w oczach dziecka"

  • Laureaci: II miejsce: Dawid Łuczak kl. V c
    Wyróżnienie: Zuzanna Baran kl. VI c

  • Międzyszkolny Konkurs Informatyczno - Religijny "Matka Teresa z Kalkuty"

  • Laureaci: I miejsce: Joanna Sobota kl. V c
    Wyróżnienie: Daniel Łasak kl. V c

  • Ogólnopolski konkurs informatyczny Tik-Tak Technologie Informacyjno-Komunikacyjne? - TAK!

  • Laureaci: 43 miejsce: Patrycja Sikorska kl. VI c

  • Szkolny konkurs informatyczny "Omnibus informatyczny"

  • Laureaci:
    Kategoria: klasy VI
    I miejsce Adam Kierat kl. VIa
    II miejsce Patrycja Sikorska kl. VIc
    III miejsce Paulina Kwiecińska kl. VId
    Wyróżnienie Magdalena Wojtas kl. VI c i Martyna Święch kl. VIc
    Kategoria: klasy IV i V
    I miejsce Dawid Łuczak kl. Vc
    II miejsce Julia Kubiczek kl. Vc
    III miejsce Mateusz Szwaja kl. Vc
    Wyróżnienie: Piotr Miłkowski kl. IVb


  • Rejonowe Mistrzostwa w pływaniu

  • Laureaci: Patrycja Sikorska kl. VIc
    II miejsce

  • Mistrzostwa Gliwic w pływaniu

  • Laureaci: Patrycja Sikorska kl. VIc
    II miejsce

  • Zawody pływackie kl. I-III o Puchar Dyrektora SP nr 28

  • Laureaci: Michał Jańta
    III miejsce

  • Czwórbój lekkoatletyczny w rejonie i w Gliwicach

  • Laureaci: Drużyna dziewcząt
    II miejsce w Gliwicach
    Drużyna dziewcząt
    III miejsce w rejonie

  • Otwarte Mistrzostwa Gliwic w biegach przełajowych

  • Laureaci: Bartłomiej Kowal kl. Va
    I i II miejsce
    Karolina Surlas kl. VIb
    I miejsce
    Paulina Walus kl. VIb
    III miejsce

  • Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce

  • Laureaci: Malwina Zasadziak kl. Va
    I miejsce w skoku dal i biegu na 60m
    Karolina Surlas kl. VIb
    I miejsce w biegu na 600m i II miejsce w biegu na 60m
    Paulina Walus kl. VIb
    III miejsce w biegu na 600m
    Patryk Kwiatkowski kl. VIc
    III miejsce w skoku w dal
    Bartłomiej Kowal kl. Va
    I miejsce w biegu na 600m
    Martyna Gallert kl. VIb
    III miejsce w pchnięciu kulą

  • Otwarte Halowe Mistrzostwa Gliwic w lekkiej atletyce

  • Laureaci: Malwina Zasadziak kl. Va
    I miejsce w biegu na 25m i 400m
    Bartłomiej Kowal kl. Va
    III miejsce w skoku wzyż i biegu na 25m
    Paweł Grendysa kl. VId
    III miejsce w pchnięciu kulą
    Urszula Dudek kl. Va
    III miejsce w biegu na 25m

  • Międzyszkolne rozgrywki w piłkę ręczną kl. VI

  • Laureaci: Klasa VIa
    II miejsce

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Mistrz tabliczki mnożenia"

  • Laureaci: Julia Komar kl. IIIc
    II miejsce

  • Konkurs "Jestem uczniem i wiem"

  • Laureaci: Kacper Stępień kl. Ia
    wyróżnienie

  • Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej

  • Laureaci: Julia Malcharczyk kl. VId
    I miejsce

  • Miejski Konkurs Piosenki Angielskiej

  • Laureaci: Julia Malcharczyk kl. VId
    I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Humanistyczny "Z kulturą na Ty"

  • Laureaci: Julia Malcharczyk kl. VId
    wyróżnienie

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangurek"

  • Laureaci: Julia Komar kl. IIIc
    wyróżnienie

  • Miejski konkurs "Człowiek-las-środowisko"

  • Laureaci: Dawid Łuczak kl. VId
    III miejsce

  • Konkurs "Kiedy dzwonię po straż pożarną"

  • Laureaci: Ewa Drozdowicz kl. IVb
    wyróżnienie

  • Konkurs recytatorski "Chwila refleksji nad poezją T. Różewicza"

  • Laureaci: Karolina Pytlos kl. IVa
    wyróżnienie

  • Konkurs matematyczny "Mistrz tabliczki mnożenia"

  • Laureaci: Julia Komar kl. IIIc


  • Konkurs plastyczny "I Ty możesz zostać ilustratorem bajek"

  • Laureaci: Patrycja Szwaja kl. Ia
    I miejsce

  • Letnia Olimpiada Sportowa kl. I-III

  • Laureaci: Klasa IIIa
    I miejsce
    Klasa IIIc
    II miejsce
    Klasa IIIb
    III miejsce
    Klasa Ia
    I miejsce

  • Żyjmy zdrowo

  • Laureaci: Julia Matyasik kl. Ia
    Dawid Adamek kl. Ia
    Natalia Goławska kl. Ia
    I miejsce

  • Szkolny Turniej Wiedzy o Unii Europejskiej kl. III

  • Laureaci: Wiktoria Krysińska kl. IIIc
    I miejsce

  • Konkurs Wiedzy o Janie Brzechwie dla klas IV

  • Laureaci: Wiktoria Derdoń kl. IVa
    Aleksandra Korzec kl. IVa
    Karolina Pytlos kl. IVa
    I miejsce

  • VI Międzyszkolny Konkurs Informatyczno-Przyrodniczy pt. "Ptaki zimujące w Polsce"

  • Laureaci: Julia Malcharczyk kl. VId
    II miejsce
    Wiktoria Klimek kl. VIb
    III miejsce

  • Konkurs recytatorski poezji Bożonarodzeniowej "Gloria in excelsis deo"

  • Laureaci: Julia Kubiczek kl. Vc
    wyróżnienie

  • "Warto przeczytać" - miejski konkurs na recenzję

  • Laureaci: Julia Malcharczyk kl. VId
    I miejsce

  • Konkurs plastyczny " Miasto ogród - miastem marzeń"

  • Laureaci: Julia Kubiczek kl. Vc
    Joanna Sobota kl. Vc
    wyróżnienie

  • Szkolny konkurs - "Wiersz dla Pani"

  • Laureaci: Paweł Solski kl. IIa
    II miejsce

  • Szkolny biblioteczny konkurs - "Zakładka do książki"

  • Laureaci: Dawid Przystaś kl. IIa
    Nikola Woźnica kl. IIa
    Martyna Kęsy kl. IIa
    Maciej Podgórski kl. IIa
    wyróżnienia

  • Szkolny konkurs "O lampkę górniczą"

  • Laureaci: Aleksandra Glinka kl. IIa
    I miejsce
    Kacper Stępień kl. Ia

    I miejsce
  • Międzyszkolny konkurs "Jesień nie musi być smutna"

  • Laureaci: Adam Kasielski kl. IIa
    Jakub Hajdas kl. IIa
    I miejsce

  • "Gloria In Excelsis Deo" - regionalny konkurs plastyczny

  • Laureaci: Daria Chrzanowska kl. IVa
    I miejsce
    Mariusz Weingharth kl. VIa
    III miejsce
    Robert Starosta kl. VIa
    wyróżnienie

  • VI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek "Moja ulubiona kolęda"

  • Laureaci: Martyna Święch kl. VIc
    III miejsce w kat. solista

  • Konkurs Międzyszkolny "Gliwice moje miasto"

  • Laureaci: Michał Kasielski kl. Vc
    Dominika Rek kl. Vc
    Mateusz Szwaja kl. Vc
    III miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Historyczny - Jan Paweł II

  • Laureaci: Julia Kubiczek kl. Vc
    wyróżnienie

  • Przegląd Chórów Szkolnych "Śpiewająca Polska"

  • Laureaci: Zespół Sośniczanie
    Złote Pasmo

  • II Międzyszkolny Konkurs kolęd i pastorałek w j. angielskim

  • Laureaci: Magdalena Wojtas kl. VIc
    III miejsce w kat. solistka
    Zespół z SP14
    II miejsce w kat. zespoły

  • Szkolny konkurs plastyczny "Mój ulubiony bohater z książki"

  • Laureaci: Julia Gontarz kl. Ia
    Wiktoria Grabarska kl. Ia
    Marta Kowalska kl. Ia
    Zuzanna Piechowicz kl. Ia
    Wyróżnienia

powrót





[Rozmiar: 3402 bajtów]

[Rozmiar: 2330 bajtów]

[Rozmiar: 2640 bajtów]