Sukcesy naszych uczniów
rok szkolny 2008/2009


  • V Międzyszkolny konkurs informatyczno-regionalny "Gliwice w oczach dziecka"

  • Laureaci: Łukasz Orlik kl. VIc
    Piotr Kleban kl. VIb
    Paweł Zając kl. VIb
    wyróżnienie
  • Międzyszkolny konkurs religijno - informatyczny "Rok św. Pawła"

  • Laureaci: Justyna Kozłowska kl. Vb
    II miejsce
  • VII Regionalny Przegląd Inscenizacji Wielkanocnych

  • Laureaci: grupa uczniów z klas IV-VI
    wyróżnienie
    Sonia Iwanicka kl. VIa
    wyróżnienie indywidualne za grę aktorską
  • III Wojewódzki Korespondencyjny Konkurs Poezji Dziecięcej

  • Laureaci: Urszula Dudek kl. IIIc
    III miejsce
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2009

  • Laureaci: Dawid Łuczak kl. IIIc
    wyróżnienie
  • Międzyszkolny konkurs plastyczny "Razem z nami"

  • Laureaci: Dominika Kopeć kl. Ib
    wyróżnienie
  • Miejski konkurs języka angielskiego "A brainy student 2009"/b>

  • Laureaci: Wojtek Sabała kl. VIc
    II miejsce
    Szymon Piechaczek kl. VIc
    III miejsce
    Joanna Podstufka kl. VIc
    Laura Komor kl. Ve
    Anna Ziułkowska kl. Vb
    wyróżnienie
  • Miejski konkurs znajomości języka angielskiego dla klas I-III

  • Laureaci: Dawid Łuczak kl. IIIc
    Julia Kubiczek kl. IIIc
    Mateusz Szwaja kl. IIIc
    V miejsce
  • Miejski konkurs recytatorski z języka angielskiego "Friendship and love in my life"

  • Laureaci: Dawid Dudek kl. VIc
    III miejsce
  • Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego "Olimpus" sesja wiosenna 2009 klasy 6

  • Laureaci: Joanna Podstufka kl. VIb
    13 miejsce
  • I Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Szkolny dzwonek"

  • Laureaci: Ewelina Kowa kl. Vb
    I miejsce
  • Konkurs plastyczny "Las moich marzeń" (Nadleśnictwo Rudziniec)

  • Laureaci: Marika Kapica kl. "0"
    I miejsce
    Szymon Kowalski kl. "0"
    II miejsce
    Aleksandra Kuźnik kl. "0"
    III miejsce
  • "Mała olimpiada matematyczna"

  • Laureaci: Damian Ciosek kl. VIb
    finalista
  • Miejski konkurs "Mistrz Tangramu"

  • Laureaci: Żaneta Skowrońska kl. Vb
    Natalia Kozłowska kl. Vb
    Maciej Gonsior kl. Vb
    V miejsce
  • Miejski konkurs plastyczny "Oblicze miasta"

  • Laureaci: Julia Malcharczyk
    II miejsce
    Daria Sala
    III miejsce
    Dominika Mazur
    wyróżnienie
  • Międzyszkolny Konkurs "Jak działa Word 2007"

  • Laureaci: Szymon Piechaczek kl. VI c
    III miejsce
  • Szkolny Konkurs z okazji Festynu

  • Laureaci: Karolina Misiak kl. IV b
    I miejsce
    Michał Turij kl. IV c
    II miejsce
    Damian Wisniewski kl. V b
    III miejsce
  • Konkurs miejski "Tam, gdzie mieszka muzyka"

  • Laureaci: Patryk Adler kl. V e
    Natalia Kozłowska kl. V b
    Justyna Kozłowska kl. V b
    wyróżnienia
  • Konkurs Miejski "Ozdoby z masy solnej"

  • Laureaci: Anna Ziułkowska kl. V b
    I miejsce
  • Turniej sportowy - piłka ręczna

  • Laureaci: Klasa VI d (sportowa)
    II miejsce - V-ce Mistrzostwo Gliwic
  • Szkolny Konkurs MINIOMNIBUS dla kl. III

  • Laureaci: Uczniowie z klasy IIIc: Julia Kubiczek, Aleksandra Walus, Mateusz Szwaja
    I miejsce
  • Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej

  • Laureaci: Ewelina Kowa, Kamil Wilk, Szymon Lewkowicz
    Finaliści
  • Zimowa Olimpiada Sportowa

  • Laureaci: klasa IIb
    I miejsce
    klasa IIc
    II miejsce
  • "Moja szkoła w moim mieście" - kl. III, konkurs świetlicy szkolnej

  • Laureaci: Weronika Jedziniak
    Joanna Sobota
    Urszula Dudek
    III miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Kartka świąteczna"

  • Laureaci: Karolina Pytlos z kl. IIb
    III miejsce
  • Szkolny Konkurs "Mistrz Tangramu"

  • Laureaci: Julia Kubiczke i Aleksandra Walus z kl. IIIc
    I miejsce
  • Mistrz tabliczki mnożenia kl. III i kl. IV

  • Laureaci: Dawid Łuczak z kl. III
    Maciej Bazylów z kl. IVa
    I miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Przedstawień o tematyce ekologicznej organizowany przez PTTK

  • Laureaci: uczniowie z kl. IIIc: Joanna Sobota, Julia Kubiczek, Urszula Dudek, Mateusz Szwaja, Dawid Łuczak, Łukasz Lewandowski, Aleksandra Walus, Karolina Jedziniak, Paulina Skowronek
    uczniowie z kl. IIb: Karolina Pytlos, Kacper Pytlos, Tomasz Zawada, Paulina Wietrzycka, Jakub Michałuszek
    II miejsce
    Joanna Sobota, Łukasz Lewandowski
    wyróżnienie za wzorową dykcję
  • Regionalny Konkurs Plastyczny o tematyce religijnej "Gloria in excelsis Deo"

  • Laureaci: Paulina Szyp z kl. VId
    I miejsce
  • Przegląd Inscenizacji Bożonarodzeniowych

  • Laureaci: Dawid Dudek z kl. VIc
    III miejsce i wyróżnienie za grę aktorską
  • Przegląd Kolęd i Pastorałek

  • Laureaci: Zespół "Sośniczanie"
    I miejsce i Grand Prix
  • I Wojewódzki Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej

  • Laureaci: Zespół "Sośniczanie"
    Ewelina Kowa z kl. Vb
    Patrycja Kornaga z kl. Vb
    Monika Mazur z kl. Vb
    Anna Ziułkowska z kl. Vb
    Natalia Kozłowska z kl. Vb
    Justyna Kozłowska z kl. Vb
    II miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny Klio 2008

  • Laureaci: Paulina Szyp z kl. VId
    II miejsce (praca plastyczna)
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja europejska rodzina"

  • Laureaci: Monika Markiewicz z kl. Id
    wyróżnienie
  • Szkolny Konkurs "Szopka Bożonarodzeniowa"

  • Laureaci: Olga Zwolennik z kl. "0"
    II miejsce
    Mateusz Rutka z kl. "0"
    III miejsce
    Emilia Lanzer z kl. "0"
    Marika Kapica z kl. "0"
    Dominika Nabiałek z kl. Ib
    Laura Kalla z kl. Ib
    wyróżnienie
  • Szkolny Konkurs "O lampkę górniczą"

  • Laureaci: Olga Zwolennik z kl."O"
    Jakub Sikorski z kl. "O"
    Piotr Tarnawski z kl. IIb
    Wojciech Ciomek z kl. IIb
    I miejsce
    Paweł Basiak z kl. Ib
    Laura Kalla z kl. Ib
    II miejsce
  • Szkolny Konkurs "Barwy jesieni"

  • Laureaci: Natan Siekierka z kl. "O"
    Amelia Makowska z kl. "O"
    Mateusz Rutka z kl. "O"
    Oktawia Żaczek z kl. "O"
    Magda Madejska z kl. "O"
    Natalia Jędrychowska z kl. "O"
    Ola Kuźnik z kl. "O"
    Natalia Piasecka z kl. "O"
    Laura Kalla z kl. Ib
    Wiktoria Krysińska z kl. Ib
    Dominika Kopeć z kl. Ib
    Dominika Nabiałek z kl. Ib
    Ewelina Budzan z kl. IIb
    Martyna Zimon z kl. IIb
    Julia Kwiryn z kl. IIb
    wyróżnienie
  • X Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki

  • Laureaci: Dominika Nabiałek z kl. Ib
    Wiktoria Krysińska z kl. Ib
    wyróżnienie
  • III Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • Laureaci: Ewelina Kowa z kl. Vb
    III miejsce (w kategorii solista)
    członkowie zespołu "Sośniczanie":
    Ola Erat z kl. IIIa
    Dominika Tuzimek z kl. IIIa
    Anna Fułek z kl. IIIa
    Weronika Antos z kl. IIIa
    Nicola Wójcik z kl. IIIa
    I miejsce
  • Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Barbórka 2008"

  • Laureaci: Klasa I
    I miejsce: Wiktoria Krysińska kl. Ib
    II miejsce: Natalia Stawicka kl. Ia
    III miejsce: Andżelika Sikora kl. Ib
    Klasa II
    I miejsce: Karolina Pytlos kl. IIb
    II miejsce: Wojtek Ciomek kl. IIb i Weronika Kozioł kl. IIa
    III miejsce: Daria Chrzanowska kl. IIa i Tomek Pniewski kl. IIe
    Klasa III
    I miejsce: Klaudia Pstrągowska kl. IIIb
    II miejsce: Wiktoria Rozowska kl. IIIa
    III miejsce: Bartek Stodulski kl. IIIc i Kamil Woźniak kl. IIId
  • Szkolny Konkurs Plastyczny "W naszej bibliotece szkolnej"

  • Laureaci: Marika Kapica kl. "O"
    Ola Kuźnik kl. "O"
    Arek Sobczyk kl. Ia
    Julia Nikodem kl. Ib
    Paweł Basiak kl. Ib
    Dominika Nabiałek kl. Ib
    Wikroria Jarczyk kl. IId
    Tomek Pniewski kl. IIe
    Ola Marynowska kl. IIe
    Mateusz Ksowski kl. IId
  • Szkolny Konkurs Literacki "Biblioteka moich marzeń"

  • Laureaci: Daria Tłoczek kl. VId
    Szymon Piechaczek kl. VIc
    Wojtek Sabała kl. VIc
    Paulina Szyp kl. VId
    Paulina Stępniewska kl. VIb
    Klaudia Pater kl. VIb
    Piotr Kleban kl. VIb
    Bartosz Kijanka kl. Ve
    Natalia Koloch kl. Ve
    Karolina Cholewa kl. IVc
    Martyna Święch kl. IVc
    Paweł Choroś kl. IVa
    Mariusz Weingarth kl. IVa

powrót





[Rozmiar: 3402 bajtów]

[Rozmiar: 2330 bajtów]

[Rozmiar: 2640 bajtów]