Sukcesy naszych uczniów
rok szkolny 2007/2008


  • Międzyszkolny Konkurs Regionalno-Multimedialny "Zabytki Gliwic"

  • Laureat: Martyna Galej z kl. VIb
    II miejsce
  • IV Międzyszkolny Konkurs Informatyczno-Regionalny "Gliwice w oczach dziecka"

  • Laureat: Szymon Piechaczek z kl. Vc
    wyróżnienie
  • IV Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Informatyczny

  • Laureat: Anna Pracht z kl. VId
    I miejsce
    Laureat: Kamila Krupa z kl. VIc
    II miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Kangur 2008"

  • Laureat: Daniel Nadolski kl. VIa, Szymon Kiełbiowski kl. IVa
    wyróżnienie II stopnia
  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla szkół podstawowych "Mistrz Tangramu"

  • Laureat: Drużyna: Gonsior Maciej, Kozłowska natalia, Harboła Arek z kl. IVb
    II miejsce
  • Konkurs matematyczny "Cyferka"

  • Laureat: Paweł Michalczyk z kl. Ie
    II miejsce
  • Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego MIX 2008 (organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

  • Laureat: Wojciech Sabała z kl. Vc
    IV miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny

  • Laureat: Jędrzej Pilarz z kl. IIId, Karolina Cholewa z kl. IIIc
    I miejsce
  • "Tam gdzie mieszka muzyka" szkoła muzyczna - konkurs plastyczny

  • Laureat: Paulina Stępniewska
    wyróżnienie
  • VI Festiwal Tańców Europy

  • Laureat: Zespół taneczno-śpiewaczy "Sośniczanie"
    II miejsce
  • IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej

  • Laureat: Julia Kubiczek
    II miejsce
    Laureat: Aleksandra Szynol
    wyróżnienie
  • "Przygody Mikołajka" Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

  • Laureat: Drużyna: Daria Piasecka, Daria Kafel z kl. VIb, Sonia Młynarz, Aldona Dzikowska z kl. VId
    II miejsce
  • "W świecie książek Hanny Ożogowskiej" Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

  • Laureat: Sonia Iwanicka, Kinga Majnusz z kl. Va
    II miejsce
  • "Postać Pippi"

  • Laureat: Oliwia Mika z kl. "0"
    Zuzanna Pietrysko z kl. "0"
    Karina Pieniążkowska z kl. "0"
    Tomasz Sobota z kl. "0"
    Szymin Woźny z kl. "0"
  • "Barwy jesieni"

  • Laureat: Oliwia Mika z kl. "0"
    Piotr Klugius z kl. "0"
    Kacper Majczyna z kl. "0"
    Marcin Milewski z kl. "0"
    wyróżnienie
  • Mój ulubiony bohater książkowy

  • Laureat: Wiktoria Tomala z kl. "0"
    Marcin Milewskiz kl. "0"
    Szymon Woźny z kl. "0"
    wyróżnienie
  • Regionalny Konkurs Plastyczny o tematyce religijnej "Gloria in excelsis Deo", "Prowadź nas gwiazdo złota"

  • Laureat: Szyp Paulina z kl. Vd
    III miejsce
  • Szkolne eliminacje do konkursu Miniomnibus

  • Laureat: Patrycja Sikorska z kl. IIIc
    I miejsce
  • Zima w obiektywie

  • Laureat: Patrycja Sikorska z kl. IIIc
    I miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Cyferka"

  • Laureat: Patrycja Sikorska z kl. IIIc
    II miejsce
  • szkolne eliminacje do konkursu "Cyferka"

  • Laureat: Patrycja Sikorska z kl. IIIc
    I miejsce
  • Moja szkoła w moim mieście

  • Laureat: kl. IIIc
    III miejsce
  • Konkurs o Lamkę Górniczą

  • Laureat: kl. IIIc
    II miejsce
  • Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • Laureat: Zuzannna Baran z kl. IIIc
    II miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Postać Pippi"

  • Laureat: Julia Rutkowska, Kamil Gołowski
    wyróżnienie
  • Międzyszkolny Konkurs Poetycki

  • Laureat: Joanna Sobota
    III miejsce
  • II Miejscki KOnkurs Kolęd i Pastorałek "Moja ulubiona kolęda"

  • II miejsce w kategorii zespół
  • Najpiękniejsza pisanka

  • Laureat: IIIb
    wyróżnienie
  • Pippi

  • Laureat: Martyna Hatey z kl. II b, Ola Erat z kl. IIa
    wyróżnienie
  • Najpiękniejsza pisanka

  • Laureat: Dominika Gregorczyk z kl. IIb
    I miejsce
    Laureat: Dominika Rek z kl. IIb
    II miejsce
  • Cyferka

  • Laureat: Radosław Gutowski z kl. II b
    II miejsce
  • Moje zwierzątko

  • Laureat: ZKlaudia Pstrągowska z kl. IIb
    wyróżnienie
  • Mistrz Tangramu

  • Laureat: Paulina Stępniewska, Adrian Gajowy, Damian Ciosek z kl. Vb, Gonsior Maciej, Kozłowska Natalia, Kozłowska Justyna z kl. IVb
    finaliści
  • Konkurs międzyszkolny znajomości języka angielskiego "Let's play together"

  • Laureat: Adam Wrona, Magdalena Wojtas, Rafał Olbrycht
    I miejsce
  • Regionalny Przegląd Inscenizacji Wielkanocnych

  • III miejsce
    Laureat: Dawid Lewandowski - nagroda za najlepszą grę aktorską
  • Regionalny Przegląd Inscenizacji Bożonarodzeniowych

  • II miejsce
  • Najpiękniejsza pisanka

  • Laureat: Zuzia Pietrysko, Szymon Woźny z kl. "O"
    III miejsce
  • Karka świąteczna

  • Laureat: Wiktoria Tomala z kl. "O"
    I miejsce
  • Obraz mojej Sośnicy - Stowarzyszenie Przyjaciół Sośnicy

  • Laureat: Tomasz Sobota z kl. "O"
    III miejsce
  • SZOPKA BOŻONARODZENIOWA - Stowarzyszenie Przyjaciół Sośnicy

  • Laureat: Zuzia Pitetrysko z kl. "O"
    II miejsce
  • Szkolny konkurs informatyczny z grafiki komputerowej

  • Laureaci:
    Klasy I
    I miejsce - Klaudia Łońko kl. Ie
    II miejsce - Kacper Pytlos kl. Ib
    III miejsce - Weronika Kozioł kl. Ia
    III miejsce - Wiktoria stępień kl. Ie
    Wyróżnienia: Julia Stefańczyk kl. Ic, Kacper Nitkiewicz kl. Ic, Julia Kwiryn kl. Ib, Paweł Rabiej kl. Ia, Oliwia Kłoszewska kl. Id, Dawid Golbik kl. Id.
    Klasy II
    I miejsce - Magdalena Klugius kl. IId
    II miejsce - Patryk Baraniuk kl. IIa
    III miejsce - Michał Kasielski kl. IIc
    Wyróżnienia: Dominika tuzimek kl. IIa, Weronika Antos kl. IIa, Aleksandra Teodorczyk kl. IIc.
    Klasy III I miejsce - Dawid Wandzel kl. IIIc
    I miejsce - Rafał Olbrycht kl. IIIb
    II miejsce - Michał Turij kl. IIIb
    II miejsce - Izabela Głuc kl. IIId
    III miejsce - Patrycja Sikorska kl. IIIc
    III miejsce - Bartek Gawinek kl. IIIb
    Wyróżnienia: Kamila Dolatowska kl. IIIb, Oliwia Motyka kl. IIIa, Małgorzata Klak kl. IIIc.
    Klasy IV
    I miejsce - Natalia Chibowska kl. IVa
    II miejsce - Anna Ziółkowska kl. IVb
    III miejsce - Szymon Kiełbiowski kl. IVa
    Klasy V
    I miejsce - Daria Tłoczek kl. Vd
    I miejsce - Małogarzata Wiśniewska kl. Vd
    II miejsce - Katarzyna Zwierko kl. Vd
    II miejsce - Meik Cielenga kl. Vb
    III miejsce - Alan Larysz kl. Vd
    III miejsce - Paweł Zając kl. Vb
    Klasy VI
    I miejsce - Rafał Łuszczewski kl. VId
    II miejsce - Dawid Kozłowski kl. VId
    III miejsce - Wojciech Kureczko kl. VId
  • OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ Młodziczki Młodsze w Gnieźnie

  • Laureat: Majka Śliwińska, Karolina Świątkowska, Dominika Knieć, Stosik Joanna, Daria kafel, Nicole Ździebło, Aneta Panasiuk, Kornelia Cygan, Dominika Knieć (wszystkie dziewczyny są z klasy VIb)
    V miejsce

powrót





[Rozmiar: 3402 bajtów]

[Rozmiar: 2330 bajtów]

[Rozmiar: 2640 bajtów]