Sukcesy naszych uczniów
rok szkolny 2006/2007


  • Puchar Dyrektora Szkół Podstawowych w Sulechowie w piłce ręcznej

  • Laureat: Aleksandra Sierak, Wioletta Szudera, Martyna Maj, Weronika Dudek, Agnieszka Zarańska, Magdalena Zwierko, Karolina Orzoł, Justyna Krupa, Dominika Grzanka, Nicol Worwa, Aleksandra Olszewska, Daria Klech z kl. VIe Katarzyna StaViek
    III miejsce
  • IX Edycja Pucharu Coca-Cola Cup07

  • Laureat:Szymon Rosochacki kl. VI c, Paweł Barański kl. VI a, Szymon Wielosik kl. VI a, Jakub Kostecki kl. VI b, Przemysław Garbarz kl. VI b, Mateusz Bianga kl. VI b, Damian Sajkowski kl. VI c, Paweł Skwara kl. VI d, Pogorzelski Artur VI c,
    Wojciech Kureczko V d
    Mistrzowie Województwa Śląskiego
  • II Międzyszkolny Konkurs Informatyczno – Angielski

  • Laureat:Kalina Bacajewska kl. VI b, Paweł Ranuszkiewicz kl. VI b, Maciej Rosołowski kl. VI c
    II miejsce
  • III Międzyszkolnym Konkurs Przyrodniczo-Informatyczny
    „Ptaki Polski”

  • Laureat:Paweł Zając z kl. VI d
    I miejsce
    Laureat:Damian Michalczyk z kl. VI a
    II miejsce
  • III Międzyszkolny Konkurs Informatyczo-Regionalny
    "Gliwice w oczach dziecka"

  • Laureat:Paulina Kamińska kl. VIa
    II miejsce
    Laureat:Artur Kaliszyk kl. VIa wyróżnienie
  • Omnibus klas szóstych - Miejski Konkurs Informatyczny

  • Laureat:Paweł Ranuszkiewicz kl. VI b
    I miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Graficzny „Podwórko moich marzeń”

  • Laureat:Ewelina Kowa kl. IIIb
    II miejsce
    Laureat:Anna Ziułkowska kl. IIIb
    III miejsce
    Laureat:Arkadiusz Harboła kl. IIIb
    wyróżnienie
  • Międzyszkolny Koncert Kolęd i Pastorałek Kategoria zespół

  • Laureat:Ewelina Kowa,Monika Mazur, Przemysław Zając, Miłosz Wróbel, Mateusz Zarański, Kamil Nowakowski z kl. IIIb
    wyróżnienie
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Sośnicy „Najpiękniejsza piosenka”

  • Laureat:Karolina Pałka kl. „0”
    I miejsce
  • SP 8 „Wielkanoc 2007”

  • Laureat:Agata Szaruga kl. „0”
    III miejsce
  • „Moja ulubiona bajka”

  • Laureat:Natalia Kopiecka kl. „0”
    II miejsce
  • Nadleśnictwo Rudziniec „Las jest piękny”

  • Laureat:Klaudia Kunasz kl. „0”
    II miejsce
  • Regionalny Przegląd Inscenizacji Wielkanocnych

  • Laureat:20-to osobowa grupa uczniów kl. IVa, VIb, VId, VIe
    I miejsce
  • V Międzyszkolny Konkurs Humanistyczny „Opowieści moich dziadków”

  • Laureat: Dominika Grzanka kl. Vie,
    III miejsce
    Laureat: Jeremiasz Szyp kl. VIa
    wyróżnienie
  • Konkurs Wiedzy o Gliwicach „Znam moje miasto”

  • Laureat:Dominika Grzanka kl. Vie, Agata Czemerajda Vic, Jakub Kiseła Vic, Michał Pająk kl. Vic,
    III miejsce
  • „Nałogom i przemocy stop!”

  • Laureat: Sonia Młynarz kl. Vd
    II miejsce
  • IV Wojewódzki Konkurs „Kartka dla mamy i taty”

  • Laureat:Karolina Misiak kl. IIb
    wyróżnienie
  • „Ilustrujemy wiersze dla dzieci”

  • Laureat:Robert Śliwiński IIb
    I miejsce
    Laureat:Adam Budzan IIb
    II miejsce
    Laureat:Karolina Misiak IIb
    wyróżnienie
  • Festiwal Piosenki Angielskiej

  • Laureat: Monika Mazur kl. IIIb, Dawid Łuczak kl. Ic, Paulina Skowronek kl. Ic, Joanna Sobota kl. Ic, Mateusz Szeja kl. Ic, Julia Kubiczek kl. Ic,
    III miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs „Bajki znane i nieznane”

  • Laureat:Ewelina Kowa kl. IIIb, Anna Ziółkowska kl. IIIb
    III miejsce
  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Teatr jednego aktora”

  • Laureat:Karolina Cichecka kl. IIIb
    II miejsce
  • Eurolingua – język angielski

  • Laureat:Radosław Żebrowski kl. Vic,
    I miejsce
    Laureat:Bartek Hanula kl. VIb
    II miejsce
  • IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kiedy dzwonię po straż pożarną”

  • Laureat:Kamila Ziętek kl. Vc
    wyróżnienie II stopnia
  • Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

  • Laureat:Julia Kubiczek kl. Ic
    III miejsce
  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Teatr jednego aktora”

  • Laureat:Julia Kubiczek kl. Ic
    wyróżnienie
  • Międzyszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych

  • Laureat:klasa Ic
    wyróżnienie
  • Mała Olimpiada Matematyczna Międzyszkolny Konkurs w Gliwicach

  • Laureat: Marcin Biczyski kl. VIa
    V miejsce
  • Szkolny konkurs „O lampkę górniczą”

  • Laureat:Mateusz Szwaja
    I miejsce
  • Szkolny konkurs „Żyjmy zdrowo”

  • Laureat:Weronika Jędryka, Mateusz Szwaja
    I miejsce
  • Kangur Matematyczny 2007

  • Laureat:Marcin Biczyski kl. VIa
    wyróżnienie II stopnia 15 miejsce w województwie śląskim
  • Konkurs Interdyscyplinarny

  • Laureat:Marcin Biczyski kl. VIa
    finalista etapu wojewódzkiego
  • XI Ogólnopolski Konkurs na Pracę Literacką

  • Laureat:Katarzyna Ciomek kl. Via, Marcin Biczyski kl. Via, Marta Tarczoń kl. VIa
    wyróżnienie
  • Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
    "Przygody Koziołka Matołka"

  • Laureat:Patrycja Sikorska z kl. IIc
    I miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Biblioteka od A do Z"

  • Laureat:Sonia Młynarz z kl. Vd, Aldona Dzikowska z kl. Vd, Ewelina Augustyniak z kl. Vie, Aleksandra Olszewska z kl. Vie
    I miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Bajki znane i lubiane"

  • Laureat:Ewelina Kowa z kl. IIIb, Anna Ziułkowska z kl. IIIb
    III miejsce
  • III Wojewódzki Konkurs
    "Kubuś Puchatek i jego przyjaciele" (plastyka)

  • Laureat:Dominika Grzanka z kl. VIe
    wyróżnienie
  • Szkolny Konkurs "O Lampkę Górniczą"

  • Laureat: Zuzanna Baran kl. IIc
    I miejsce
  • Szkolny Konkurs "O Lampkę Górniczą"

  • Laureat:Robert Śliwiński kl. IIb
    II miejsce
  • Wojewódzki Konkurs Międzyświetlicowy "Karta Świąteczna"

  • Laureat: Daniel Nadolski z kl. Va
    II miejsce
    Laureat:Marta Tarczoń z kl. VIa
    wyróżnienie
    Laureat:Nicole Wójtowicz z kl. IIIa
    wyróżnienie
  • Międzyświetlicowy Powiatowy Konkurs Plastyczny

  • Laureat:Nicole Wójtowicz z kl. IIIa
    wyróżnienie
  • XII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej

  • 19 października 2006 roku w Szkole Podstawowej nr 14 odbył się szkolny etap XII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla uczniów szkół podstawowych. Jednym z celów konkursu było poznanie Ewangelii według świętego Marka. Do etapu rejonowego, który odbył się 16 listopada w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach zakwalifikowali się trzej uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 z klas szóstych: Klaudia Damasiewicz, Piotr Kucharz oraz Wojciech Maciarz.
    7 grudnia w finale XII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej reprezentowali nas: Klaudia Damasiewicz oraz Piotr Kucharz. Klaudia znalazła się w pierwszej punktowanej dziesiątce spośród 60 uczestników. Wszystkim naszym uczniom biorącym udział w konkursie gratuluję oraz zachęcam do lektury Pisma Świętego.

powrót





[Rozmiar: 3402 bajtów]

[Rozmiar: 2330 bajtów]

[Rozmiar: 2640 bajtów]