Sukcesy naszych uczniów
konkursy międzyszkolne 2004/2005


  • Międzyszkolny Konkurs Informatyczny
    "Gliwice w oczach dziecka"

  • Laureat: Justyna Piekarska z kl. VIa
    I miejsce
  • Konkurs Informatyczny w ramach Międzyszkolnego Konkursu "Omnibus klas VI czyli egzamin szóstoklasisty na wesoło"

  • Laureat:Dawid Krupa z kl. VId
    II miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs "Omnibus klas VI czyli egzamin szóstoklasisty na wesoło"

  • Laureat:Drużyna z klasy VId w składzie: Kasia Czemerajda, Magda Dejneka i Jakub Gondek
    I miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs "Multimedia w historii"

  • Laureat:Daniel Drozdowicz z kl. VIe
    I miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs "Multimedia w historii"

  • Laureat:Kamil Kowalski z kl. VIe
    II miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs "Multimedia w historii"

  • Laureat:Rafał Downar i Łukasz Szkudlarek z kl. VIc
    III miejsce
  • Międzyszkolny konkurs TAŃCE EUROPEJSKIE

  • Laureat:reprezentanci klas IV-VI
    IV miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs EUROLINGUA

  • Laureat:Aleksandra Piotrowska z kl. VIf
    I miejsce
  • VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Gliwicach

  • Laureat:Katarzyna Sokólska, Łukasz Rutkowski, Dawid Kozłowski
    II miejsce
  • I Międzyszkolny Konkurs "Niebieski namiot bajki europejskiej"

  • Laureat:Reprezentanci klas: Id, IId, Ie
    wyróżnienie
  • Międzyszkolny konkurs "Bawimy się w prawdziwy teatr"

  • Laureat:Reprezentanci klas Id, IId, Ie
    I miejsce
  • Najaktywniejsza sekcja kolarska klubu KTK Huzy

  • Laureat:drużyna kolarska
    II miejsce
  • Najlepsza drużyna w rajdzie "Topienie Marzanny"

  • Laureat:drużyna kolarska
    I miejsce
  • Konkurs "Najpiękniejsza Marzanna"

  • Laureat:drużyna kolarska
    I miejsce
  • XXXVI Rajd Młodzieżowy

  • Laureat:drużyna kolarska
    III miejsce
  • Festiwal Piosenki Ekologicznej

  • Laureat:Aleksandra Achynol
    I miejsce
  • I Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Syriusz"

  • Laureat:Piotr Rak
    I miejsce
  • Festiwal Piosenki Śląskiej

  • Laureat:Monika Mazur
    III miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • Laureat:Monika Mazur
    II miejsce
  • Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • Laureat:Paulina Szyp, Joanna Podstufka, Adam Kaczmarek, Justyna Olech
    I miejsce
  • Konkurs recytatorski "Rodzina w poezji dziecięcej"

  • Laureat:Ewelina Kowa
    II miejsce
  • Regionalny konkurs plastyczny o tematyce religijnej "Gloria in Excelsis Deo"

  • Laureat:Maja Kielar
    II miejsce
    Laureat:Daniel Czelejewski
    wyróżnienie
  • Konkurs literacki "Rymowanka - układanka"

  • Laureat:Daria Sala
    I miejsce
  • Miejski Konkurs "Jestem Europejczykiem"

  • Laureat: Paweł Stefaniszyn
    IV miejsce
    Laureat:Daniel Czelejewski
    wyróżnienie
  • Miejski konkurs literacki z okazji 200 rocznicy urodzin H. CH. Andersena "Inne zakończenie baśni"

  • Laureat:Agnieszka Pochopień
    I miejsce
  • Międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Razem z nami"

  • Laureat: Paulian Szyp
    I miejsce
    Laureat:Karolina Sąsiadek
    II miejsce
    Laureat:Grzegorz Tarka
    III miejsce
  • XIV Wojewódzki Konkurs "Nudna Matematyka"

  • Laureat:Jakub Mazur, Sebastian Henne, Arkadiusz Galler, Jakub Gondek
    finaliści
  • IV Międzyszkolny Konkurs Mistrz Tabliczki Mnożenia

  • Laureat:Adam Leszczyński, Arkadiusz Galler, Paweł Leśnik
    finaliści
  • 1 z 10

  • Laureat:Sebastian Henne
    I miejsce
    Laureat:Arkadiusz Galler
    II miejsce
  • Międzyszkolny konkurs grafiki komputerowej
    "Bożonarodzeniowa kartka świąteczna"

  • Laureat:Bernadeta Turij
    wyróżnienie

powrót





[Rozmiar: 3402 bajtów]

[Rozmiar: 2330 bajtów]

[Rozmiar: 2640 bajtów]